Om u sneller van dienst te kunnen zijn bij vragen, opmerkingen of problemen, vind u hieronder een overzicht van de verantwoordelijke medewerker.

Contactpersoon                   . Gebied                                                               . Mail                         . Telefoon                   .

Jan Arts

  • Manager verkoop
  • Vertegenwoordiger Nederland & België
jan@thetru.nl 0478-636048
Leon Jansen
  • Manager inkoop
  • Productontwikkeling
leon@thetru.nl 0478-583968
Silla Jansen
  • Boekhouding
  • Facturen
silla@thetru.nl 0478-583968
Dion Arts
  • Manager productie
  • Inkoop
dion@thetru.nl 0478-583968
Davy Arts
  • Vertegenwoordiger Nederland & België
davy@thetru.nl 0478-636048
Jos Arts
  • Manager magazijn
  • Goederen verzending
jos@thetru.nl 0478-636048
Bram Dirix
  • Verkoop binnendienst
  • Webshop
bram@thetru.nl 0478-636048


Thetru Groothandel

Openingstijden:

Keizersveld 33

Maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 uur.

5803AM Venray    

Phone: (0031)478 636048